فال امروز یکشنبه 23 مهر 96

ساخت وبلاگ
چکیده : فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با م... با عنوان : فال امروز یکشنبه 23 مهر 96 بخوانید :

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

امروز انجام ثبت نام های آنلاین و تلفنی با مشکل همراه خواهند شد، پس بهتر است اگر برایتان امکان دارد چنین کارهایی را حداقل تا فردا به تعویق بیندازید. همچنین مسافرت هایی که امروز انجام شوند چندان راحت نخواهند بود و تأخیر در پرواز و یا به مشکل برخوردن در جاده کوچک ترین مشکلاتی هستند که ممکن است برایتان پیش بیایند، پس تا جای ممکن سفر را در برنامه های خود قرار ندهید و چند روزی دست نگه دارید. امروز برای شما خیلی شلوغ تر و پرکار تر از آن چیزی خواهد بود که انتظارش را داشته اید و به احتمال زیاد به انجام کارهای نیمه تمامی که قصد داشته اید در وقت آزادتان به انجام برسانید نخواهید رسید.

دوست فروردینی ، خطر پذیر باشید،شکست در هر اقدامی ممکن است یکی از نتایج حاصله باشد. اما افراد موفق از اشتباهات خود برای بهتر شدن و پیشرفت کردن درس می گیرند. ممکن است فکر کنیم که کاملا نسبت به نتیجه گام بعدی که بر می داریم آگاهیم، ولی اگر با شکست مواجه شدیم باید از آن درس بگیریم و به تدریج بتوانیم موانع بین خود و موفقیت را از بین ببریم.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

امروز کامپیوترها و سایر تجهیزات الکترونیکی ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند و قدرت شما در انجام کارهایتان به بهترین شکل ممکن را محدود کنند. با وجود این که شما معمولا فردی آرام و خونسرد هستید، تحت تاثیر این شرایط امروز به طور ناگهانی انگار دیوی خشمگین در درونتان بیدار شده است، اما به نفعتان است که مهار آن را به دست گرفته و اجازه ندهید بین شما و عزیزانتان ایجاد چالش و درگیری کند. شما با اشتیاق فراوان می خواهید پروژه ای که مدت ها در انتظار آن بوده اید را آغاز کنید، با این حال امروز به اجرا در آوردن هر برنامه ای به راحتی میسر نخواهد شد و باید صبر و حوصله به خرج دهید و تمرکزتان را حفظ کنید.

اردیبهشتی دوست داشتنی ، سخاوتمند باشید،این ویژگی در واقع سرمایه گذاری در آنچیزی است که به عنوان کارما شناخته می شود. به افرادی که با مشکلات درگیر هستند فکر کنید. شاید کمک شما به آنها زندگی ایشان را تغییر دهد و نتیجه آن در زندگی شما نمود پیدا کند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

به دلیل مشکلاتی که در رابطه با کامپیوتر و اینترنت ایجاد شوند، ناراحتی های موقتی در رابطه با مسائل مالی برایتان پیش خواهند آمد که به نفعتان است در رویارویی با آنها صبور باشید و نزاکت خود را فراموش نکرده و روی حل این مشکلات تمرکز کنید تا همه چیز خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید روبه راه شود. با وجود همه این مشکلات به نظر می رسد که از لحاظ اقتصادی آینده درخشانی در انتظار شما باشد، فقط شرایط کیهانی موجود باعث بروز این مشکلات فنی شده اند. شما می خواهید تمام کارهایی که در لیست برنامه امروزتان هستند را انجام داده و از لیستتان خط بزنید، اما به نظر می رسد که دیگران کارها را به اندازه شما جدی نمی گیرند.

خردادی عزیز ، با وجودیکه اطلاعات از اهمیت بسزایی برخوردارست، اما هیچوقت حصول اطمینان ۱۰۰% ممکن نیست، یا حداقل زمانی که حرکت به جلو مطلوب است این امکان وجود ندارد. بسیاری از افراد موفق اظهار می کنند که به ندرت به تمام اطلاعاتی که برای اخذ یک تصمیم نیاز است دسترسی دارند. البته تصمیم گیری بدون هیچ پایه و اساسی اصلا صحیح نیست، اما باید به جای انتظار طولانی مدت برای دستیابی به اطلاعات کامل، قادر بود بر اساس آنچه در دست است تصمیمی عقلانی و کارشناسانه اخذ کرد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

امروز در محل کارتان ممکن است به خاطر مسائل فنی و مشکلاتی که در ابزار و وسایل مورد نیازتان پیش می آیند به موانعی برخورد کنید. پس خودتان را آماده کنید تا به جای این که اعصاب خودتان و اطرافیانتان را بهم بریزید و داد و قال به راه بیندازید با آرامش به این مشکلات غلبه کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که همسایه هایتان رفتارهای عجیب و غریب از خودشان نشان داده و یا مزاحمت هایی برایتان ایجاد کنند. سعی کنید خونسردی خودتان را حفظ کنید و مقابله به مثل نکنید. این وضعیت موقت است و خیلی زود اوضاع به حال عادی بازخواهد گشت و اگر رفتار نادرستی از خود نشان دهی احساس شرمندگی خواهید کرد.

تیر ماهی باهوش ، ذهن خود را درگیر موارد غیرضروری نكنید
افراد موفق تمرکز خود را بر تجربیات و مکالمات منفی قرار نمی دهند، اما از آنها درس می گیرند و تغییرات لازم را در روند کار خود ایجاد کرده و بر آنچه در همان لحظه رخ می دهد متمرکز می شوند. محققان دریافته اند که تمرکز حواس بهترین روش مبارزه با انتقاد از خود و احساسات منفی که می توانند مانع از موفقیت شوند است.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

امروز اخلاق اعضای خانواده تان زیاد مثل همیشه نیست و حال و حوصله شان زیاد سر جایش نیست. آنها به خاطر درگیری هایی که با دیگران داشته اند و یا به دلیل مشکلاتی که در استفاده از وسایلشان برایشان پیش آمده است عصبی هستند و به نفعتان است که با آنها وارد بحث نشوید. این مشکلات به زودی حل خواهند شد و اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت، آنگاه شما خواهید توانست بی آن که به روابط خود با آنها لطمه ای زده باشید، با خیال راحت راجع به آنها حرف زده و یا حتی شوخی کنید و بخندید. امروز روز خیلی خوبی برای سر زدن به کتاب فروشی مورد علاقه تان و خرید یک کتاب تازه منتشر شده به نظر می رسد.

مردادی عاشق، رابطه های دوستی و صمیمی داشته باشید
یک واقعیت انکار ناپذیر در مورد انسان می گوید انسان فردی اجتماعی است و شادی که با حضور در جمع دوستانه به دست می آورد از راه دیگر نمی تواند کسب کند. یک دوستی ارزشمند داشته باشید نه اینکه با هر کسی دوست صمیمی باشید بلکه با افراد با ارزش از لحاظ اخلاقی ارتباط برقرار کنید افرادی که به شما آرامش می بخشند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

ممکن است پرداخت هایی که باید در مقابل کارهایی که انجام داده بودید دریافت کنید به موقع انجام نشوند، به ویژه کارهایی که خودتان نیز برای آنها سرمایه گذاری کرده اید. امروز همچنین عملکرد کامپیوترها و دستگاه های مختلف با مشکلاتی مواجه خواهد بود، اما شما نباید اجازه بدهید این وضعیت موقتی باعث وارد شدن فشار عصبی و نگرانیتان شود. سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و رفتاری که بعدا باعث پشیمانیتان شود را از خودتان نشان ندهید. خوشبختانه خیلی زود سرمایه تان به شما باز خواهد گشت و دستگاه ها و وسایل مختلف نیز روبراه خواهند شد. امروز زیاد خودتان را درگیر مسائل عمیق فلسفی نکنید و به کارهای اصلیتان برسید.

شهریوری خاص ، همیشه فهرستی از کارهایی که باید انجام دهید را تهیه و دنبال كنید
بسیاری از افراد موفق به دقت اموری که باید در هر روز انجام دهند را برنامه ریزی و دنبال می کنند. یادداشت کردن این موارد، آنها را در مرکز توجه شما قرار می دهند و احتمال انجام آنها را بسیار افزایش می دهند. این افراد بطور معمول هر شب، فهرستی از اموری که باید روز بعد انجام شود را تهیه و بر اساس اهمیت، آنها را اولویت بندی می کنند و خود را مقید می دانند که در ساعات اولیه روز بعد دو مورد نخست ذکر شده در فهرست را به انجام برسانند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

امروز خراب شدن وسایل و تجهیزات مورد نیازتان در مسیر انجام کارها و وظایف روزانه تان اختلالاتی ایجاد کرده و عملکرد شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. عصبانیت ناشی از پیش آمدن این وضعیت ممکن است باعث شود داد و فریاد به راه انداخته و خشم خود را به صورت نامناسب بروز دهید. اما اگر نیاز دارید که حتما خشم خود را تخلیه کنید باید این کار را به صورتی انجام دهید که باعث ناراحتی دیگران نشوید؛ می توانید برای این کار به ورزش و پیاده روی بروید. احساس می کنید با وجود این که دارید تمام سعیتان را می کنید که کارتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید قضاوت های ناعادلانه دیگران دارند روی عملکرد شما تأثیر می گذارند، کنترل این وضعیت فقط به عهده خودتان است.

مهری پر مهر و محبت ، مسئولیت پذیر باشید
این ویژگی یکی از اصلی ترین ویژگی های افراد موفق است و در توصیف این جمله همین بس که معروف ترین و موفق ترین انسان های دنیا افرادی مسئولیت پذیر و مسمم هستند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

امروز خرابی دستگاه ها و وسایل برقی مختلف، به ویژه در محل کار و در مسائل مربوط به مادیات، ممکن است برایتان مشکلاتی ایجاد کند. یک مشکل غیر قابل پیش بینی شما را وادار خواهد کرد قراری که برای امروز داشته اید را کنسل کرده و به روز دیگری بیندازید. اگر شخصی که با او قرار داشته اید به این اتفاق اعتراض کرد سعی کنید در آرامش موقعیت را برای او توضیح داده و از بلند کردن صدایتان و یا استفاده از کلمات نا مناسب به شدت خودداری کنید. به طور کلی امروز اتفاقات مختلف مدام برنامه هایی که برای روزتان داشته اید را بهم خواهند ریخت و باید از خودتان انعطاف نشان دهید و با موقعیت هایی که پیش می آیند کنار بیایید.

آبانی متفاوت ، خودتان را در صدر قرار دهید
نه اینکه خود خواه و خود محور باشید اما زمانی که به خودتان ارزش واقعی بدهید به طبع این رفتار بسیاری از اشتباهات را مرتکب نخواهید شد و رضایت در زندگی شما موج خواهد زد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

خواب های آشفته ای که شب گذشته دیده اید امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و احساساتتان را تحت تأثیر قرار داده و باعث ناراحتی شما شده اند. همین وضعیت باعث حساسیت بیش از اندازه شما شده و در نتیجه این حساسیت، واکنش هایی که به اطرافیانتان و مشکلات کوچک و بزرگی که سر راهتان قرار می گیرند خیلی شدیدتر از آنی هستند که باید باشند. یادتان باشد بیشتر وقت ها خواب هایی که می بینیم تعبیر خاصی ندارند و نباید اجازه دهید روزتان را خراب کنند. شما نیاز شدیدی به این دارید که کمی با خودتان خلوت کنید، اما در حال حاضر چنین امکانی برای شما وجود ندارد و مجبور هستید برای اطرافیانتان به اندازه کافی وقت بگذارید.

آذر ماهی تو دل برو ، مهربان باشید
احساس خوب منتقل می شود و مهربانی این احساس خوب را در شما به تک تک سلول هایتان منتقل می سازد و شما را به سمت موفقیت و شادی و داشتن زندگی آرام و لذت بخش هدایت می سازد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

اگر برنامه رفتن به جایی را داشته اید نقص فنی در کامپیوتر و اینترنت و یا سایر تجهیزات می تواند باعث شود در برنامه هایتان مشکلاتی ایجاد شوند. این وضعیت می تواند باعث شود کمی گیج و عصبی شوید، اما کنترل این شرایط از دست شما خارج است و کاری به غیر از برنامه ریزی مجدد و ادامه مسیرتان از دست شما برنمی آید. بیشتر کارها به نفع شما پیش خواهند رفت و دلیلی ندارد که بخواهید نگران شوید. شما ترجیح می دهید به جای این که بیکار بگردید سرتان حسابی شلوغ باشد و با استفاده از زیرکی و ذکاوت خود بی آن که فشار زیادی روی خود احساس کنید از پس انجام تمام مسئولیت هایی که به عهده دارید بر خواهید آمد.

دی ماهی باوقار ، برای دیگران بد نخواهید
جامعه پر است از پایم های منفی و مثبت که فرد را این طرف و آن طرف می کشاند اما اگر فرد هوشیاری باشید خود را در بین موج های مثبت قرار می دهید تا هم برای خود و هم برای دیگران مثبت بیاندیشید و مثبت آرزو کنید . زمانی که شما خوب باشید زندگی و هدفان هم خوب خواهد بود.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

امروز برقراری ارتباط با افرادی که برای پیش بردن کارهایتان به آنها نیاز دارید به راحتی میسر نخواهد شد و از طرفی نیز تجهیزات مورد نیازتان نیز یا از کار افتاده و یا با سرعت بسیار کمی که دارند حرصتان را در خواهند آورد. اجازه ندهید این مسائل باعث عصبانیت شما شده و روی رفتارتان تأثیر بگذارند، این کار شما را به جایی نخواهد رساند. تا فردا شرایط به حالت عادی باز خواهد گشت و خواهید توانست کندی پیشرفت کارها را جبران کنید. امروز باید به مسائل مادی خود رسیدگی کرده و به قبض ها، رسیدها و صورت حساب ها سر و سامان بدهید. این کار شاید کمی خسته کننده به نظر برسد، اما اگر دنبال دردسر نمی گردید به هر حال باید آن را انجام دهید.

بهمن ماهی همیشه دلسوز ،از زیاده روی دوری کنید
همه چیز را در حد تعادل داشته باشید و همه خواسته هایتان را متعادل کنید تا با زیاده خواهی و انتظارات غیر معمول خود را آزار ندهید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

امروز به هیچ عنوان تحت تأثیر این که دیگران چه چیزی می گویند قرار نگرفته و هیچ گونه سرمایه گذاری در هیچ زمینه ای از باز کردن یک حساب سپرده سرمایه گذاری گرفته تا خرید یک خانه، انجام ندهید. بحث و بررسی در مورد این موقعیت ها اشکالی ندارد، اما فعلا نباید دست به هیچ اقدامی بزنید. شما امروز اصلا نمی توانید به افکارتان سر و سامان بدهید و ذهنتان همچون یک دریای آشفته است. بهتر است امروز کمی بیشتر از همیشه مواظب رفتارتان باشید و در برخورد با دیگران از به کار بردن کلمات و حرف هایی که ایجاد حساسیت و دلخوری می کنند خودداری کنید، به ویژه وقتی که طرف مقابلتان کسی ایستاده است که دوستش دارید.

اسفندی عزیز دُردانه ، لذت واقعی را تجربه کنید
بدانید که چه چیزی واقعا شما را خوشحال و راضی می کند به دنبال همان بروید. موفقیت و زندگی خوب با رسیدن به هدف واقعی و شادی تحقق می یابد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.


برچسب‌ها: فال روزانه, فال امروز, فال روز, فال, فال روزانه رویونیز...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 23 مهر 1396 ساعت: 3:16