فال روزانه سه شنبه 6 تیر 96

ساخت وبلاگ
چکیده : فال روزانه بهمن یک کار سخت و طاقت فرسا را به سرانجام رسانده اید. از حمایت شخصی با نفوذ برخوردار می ش... با عنوان : فال روزانه سه شنبه 6 تیر 96 بخوانید :

فال روزانه بهمن

یک کار سخت و طاقت فرسا را به سرانجام رسانده اید. از حمایت شخصی با نفوذ برخوردار می شوید که البته باید قدردان باشید، تمام شرایط برای رسیدن به هدفی که بارها آن را در ذهن خود مرور کرده اید آماده است. سعی کنید فرصت را از دست ندهید. در روابط خود با غریبه ها کمی محتاط تر عمل کنید. کسالت روحی تان بزودی برطرف خواهد شد. یکی از عزیزانتان را که مدتهاست ندیده اید ملاقات خواهید کرد.

یادتان باشد معیار ایمان به خود، توانایی استقامت در برابر سختی ها، شکست ها و نا امیدی هاست. استقامت ویژگی اساسی موفقیت است. اگر شما به اندازه ی کافی استقامت کنید، طبیعتا سرانجام موفق می شوید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

ریشه حسادت را در خودتان بخشکانید تا طعم شیرین زندگی را بچشید. سعی کنید اوقات فراغت تان را با سرگرمی مورد علاقه تازه ای پر کنید تا کمتر احساس یکنواختی داشته باشید. از قضاوت کردن عجولانه اجتناب کنید و سعی کنید فقط به دیدن ظاهر مسائل بسنده نکنید. از یکی از نزدیکان خود کمی دلخور هستید. برای رفع این تکدر شما قدم پیش بگذارید. این کار از بزرگی شما کم نمی کند.

یادتان باشد خوشبختی و داشتن عملکرد عالی هنگامی به سراغ شما می آید که تصمیم بگیرید هماهنگ با والاترین ارزش ها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنید. همیشه با آن بهترین ِ بهترین ها که در درون شماست صادق باشید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه سه شنبه ۶ تیر ۹۶ و طالع بینی روزانه


...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 7 تير 1396 ساعت: 3:29