فال روزانه 12 تیر 96 | بلاگ

فال روزانه 12 تیر 96

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فال روزانه دوشنبه ۱۲ تیر ۹۶ و طالع بینی روزانه

فال روزانه,فال امروز,فال فردا,فال روز,daily omen

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

به لطف یک دوست از مشکلی به سلامت عبور کرده اید. هنوز راه سختی برای رسیدن به مقصد در پیش دارید که باید همچنان با سعی و تلاش فراوان و بدون اعتنا به شیطنت حسودان به راه خود ادامه دهید. در روزهای آینده با اشخاص مختلفی روبرو خواهید شد. صبور بمانید. با حفظ احترام دیگران راه صحیح را خودتان انتخاب کنید.

یادتان باشد هرگز مغرور نشوید. زیرا غرور میکروبی کشنده است. غرور به تدریج عقل را زایل می کند و باعث می شود هیچ کاری را بدرستی انجام ندهید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

بهانه جویى را کنار بگذارید و نیمه ی پُر لیوان را ببینید. نباید توقع داشته باشید که بلافاصله به همه ی آنچه که مى خواهید برسید. کمى سعه ی صدر و آرامش مى تواند بهتر شما را به هدف تان برساند. شما فردى احساساتى هستید؛ به همین جهت از برخوردهاى محافظه کارانه و مصلحت اندیشانه ی دیگران رنج مى برید. بهتر است از تصمیمات عجولانه دست برداشته و قبل از انجام کارهای مهم بیشتر فکر کنید.

یادتان باشد هر چیز که راست و درست باشد، به نفع شما و دیگران خواهد بود. خداوند بهتر از هر کس می داند که چه چیز به شما شادی واقعی می بخشد. آیا یک گیاه می فهمد که باد، آن را تقویت می کند یا باران ملال آور باعث رشد گل های زیبا می شود.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

قولِ شما قول است و اگر حرفی بزنید پای آن می ایستید. برای رفت و آمد با فامیل بهانه نیاورید. از دوستی های یکطرفه بپرهیزید و اجازه ندهید کسی از حسنِ خلق شما سو استفاده کند. شخصی از شما دلخور است، برای رفع کدورت پیش قدم شوید. برگزاری دورهمی های شبانه با افراد نزدیک خانواده می تواند تاثیر خوبی روی روحیه شما و عزیزان تان بگذارد.

یادتان باشد برای عمل کردن از درونتان فرمان بگیرید. برای تفکر از درونتان راهنمایی بجویید. زیرا درک و آگاهی را باید دریافت کنید و نمی توانید خودتان خلق کنید. زمین هنگامی گرم می شود که به سمت خورسید متمایل باشد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

ذهنِ خود را روی هدف تان متمرکز کنید و همه ی توان خود را برای رسیدن به آن بکار بگیرید. روی کمک دوستان واقعی تان حساب کنید. قرض و وام در حدی خوب است که بتوانید آنرا پرداخت کنید. دلخوری های کوچک را کنار بگذارید تا جمع خانواده و فامیل چون گذشته صمیمی شود. شک و تردید نسبت به هر چیزی را اول از خودتان شروع کنید .حواستان باشد آزمونهایی پیش رو دارید.

یادتان باشد هر کار خیری که در این دنیا انجام دهید، بیش از هر کس به خودتان کمک خواهد کرد، به شما قدرت و انرژی و درک بیشتر خواهد بخشید.
اگر خودتان نقاشی کنید، دیگران از تماشای آن لذت خواهند برد. ضمن آنکه در حین کار تجربه تان هم در نقاشی بیشتر شده است.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

حصاری را که به دور خود کشیده اید، بشکنید و به میان جهان بیایید. از هنر و تخصوص خود بیشتر از این می توانید استفاده کنید. همین روزها دست به کار تازه ای بزنید یا به جایی بروید که تا به حال نرفته اید. این کار را در طول هفته ادامه دهید تا تاثیر آن را ببینید. اتفاق ارزشمندی در زندگی تان رخ خواهد داد.

یادتان باشد سعی کنید مثل ماشین خرابی که خاموش نمی شود، دائماً در حال عذرخواهی نباشیید. با این کار توجه دیگران را به اشتباهات خود جلب خواهید کرد. تلاش کنید که بهترین را انجام دهید. آن گاه لبخند زده و حرکت کنید. تنها خداوند کامل است.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

برای رسیدن به مقصود شتاب و عجله را کنار بگذارید. برخلاف توقع تان ممکن است شما را از آن دور کند. گاهی زود از کوره در می روید و به همین دلیل قضاوت هایی می کنید که درست نیست. ضمن آن که این عصبانیت و تندی باعث میشود شخصیت تان در نظر دیگران تضعیف شود. حواس تان را جمع کنید که آب رفته به جوی باز نمیگردد.

یادتان باشد همواره از نعمتهایی که زندگی به شما بخشیده است،شاد بوده و به خاطر آنچه که ندارید گله مند نباشید. ساختمان با سنگ هایی ساخته می شود که در دسترس اند،نه با سنگ های حیاط خانه دیگران.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

در دلت ان چیزی نیست ولی این روزها زبان تان تلخ است. دل یکی از دوستانتان را شکسته اید و به او و محبتش بهای لازم را نداده اید. گاهی با تنبلی فرصت های پیش رو از دست داده و بعدا پشیمان می شوید. از تجربه دیگران بهره ببرید، قبل از آنکه سرتان به سنگ بخورد. به سلامتیتان بیشتر اهمیت بدهید. به اعصابتان مسلط باشید و فراموش نکنید که گاهی سر و کارتان با کسانی است که متاسفانه در جایگاه مناسب ننشسته اند.

یادتان باشد هنگام مواجه شدن با هر مشکلی حتماً راه حلی وجود دارد. زیرا هر چیز با جفتش به وجود می آید. بعد از هر سقوطی ، صعودی و بعد از هر شبی، روزی وجود دارد. ذهن تان را روی راه حل ها متمرکز کنید. برای بیرون آمدن از یک اتاق باید در را پیدا کنید، نه این که به دیوارها فکر کنید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

مطلبی که ذهن تان را درگیر کرده احتمالاً اتفاق نمی افتد. حرف بزرگترها را آویزه گوش کنید و خود رای نباشید. قبل از این که در راهی جدید قدم بگذارید همه جوانب آن را بسنجید. در خرج کردن اندازه نگه دارید. در برخی موارد شما سختگیری های بیش از حد دارید، ضمن آنکه از امکاناتی که دارید هم آنگونه که باید و شاید بهره نمی گیرید. نگاهی دوباره به اطراف تان بیندازید.

یادتان باشد افرادی که با اعتماد به نفس و سریع به سراغ اولین گام می روند، قوی تر از بقیه نیستند، بلکه آموخته اند که این کار منجر به نتایجی فوق العاده می شود. آنها می دانند که ترس از شروع، همواره وجود دارد و طفره رفتن فقط رنج و عذاب شان را طولانی تر می کند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

شادمانی و رضایت احساس درونی است که باید خودتان در دل تان بدان دست پیدا کنید . تا زمانی که خودتان نخواهید با واقعیت روبرو شوید از بن‌بست خارج نمی شوید. اراده کنید و با تلاش راه تازه ای را برای رسیدن به هدف پیدا کنید. از کسی کینه ای به دل دارید که باید آنرا فراموش کرده و به جلو قدم بردارید. برای رساندن خبری باید رعایت شرایط حال شنونده را بکنید.

یادتان باشد تعداد ساعات شما در روز مانند دیگران است، پس هوشمندانه از آن استفاده کنید. به علاوه نتایج و نه تلاش های تان، مهم هستند. پس مطمئن شوید که تلاش های تان در جهت انجام تکالیفی هستند که به نتیجه منجر می شوند.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

به خاطر مسایل کوچکی مورد ملامت قرار می گیرید. گاهی لازم است شنیدن گوشه و کنایه های مردم را تجربه کنید. شما آدم منطقی و اخلاق گرایی هستید و دلتان نمی خواهد آزارتان به کسی برسید. خیرتان شامل همه می شود و از حسادت و چشم و هم چشمی گریزانید. در جمع خانواده گرم تر باشید و خستگی و بی حوصلگی را بهانه نکنید. از گذشته عبور کنید و با تلاش آینده دلخواه خود را بسازید.

یادتان باشد واکنش شما چیزی است که یک اشتباه را به یک تجربه ی یادگیری تبدیل می کند و شما را مطمئن می سازد که با یک پیروزی، اعتماد به نفس کاذب پیدا نمی کنید. شما نمی توانید در هر مبارزه ای پیروز شوید اما با نگرش صحیح، همیشه می توانید برنده باشید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

هنوز به جایگاهی که می خواهید نرسیده اید و از این بابت ناراحتید. تب و تاب شما برای رسیدن به آنچه در نظر دارید فهمیدنی ست . نا امید نباشید و بجای آن از خلاقیت تان استفاده کنید. این اواخر در انجام کاری سهل انگاری می کنید که موجب سوء استفاده ی دیگران می شود و خودتان ضرر می کنید.خبر خوبی برایتان در راه است.

یادتان باشد هر کس که باعث می شود احساس بی ارزشی، اضطراب یا بی اشتیاقی کنید، در حال تلف کردن وقت شماست و احتمالا باعث می شود شما هم شبیه خودش شوید. زندگی کوتاه تر از آن است که زمان تان را با چنین افرادی سپری کنید، پس آنها را از زندگی تان خط بزنید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

شما مهربان هستید و هرگز به کسی از پشت خنجر نمی زنید، برای شخصی بدون ادعا و منت کاری انجام دادید اما گمان می کنید او قدر آن را نمی داند. بیهوده کینه به دل نگیرید. لزومی ندارد غم و غصه تان را بروز دهید. اگر یک محرم راز داشته باشید و با او درد و دل کنید، وضع روحی تان بهتر میشود. اگر احساس می کنید آنچه به دنبالش هستید، بسیار ارزشمند است، برای رسیدن به آن تلاش خود را بکنید.

یادتان باشد بسیار آسان است که به گذشته برویم یا در آینده سیر کنیم، اما هر زمان این اتفاق برای تان رخ داد، بدانید که نگاه تان را از چیزی که در کنترل تان است، یعنی زمان حال، از دست داده اید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه دوشنبه ۱۲ تیر ۹۶ و طالع بینی روزانه


برچسب‌ها: فال, فال روزانه, فال امروز, فال روز, فال فردا...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 14 تير 1396 ساعت: 3:24