فال روزانه 10 تیر 96

ساخت وبلاگ
چکیده : فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ... با عنوان : فال روزانه 10 تیر 96 بخوانید :

فال روزانه,فال امروز,فال فردا,فال روز,daily omen

فال روزانه و هر روز خود را در رویونیز مطالعه کنید. امیدواریم از خواندن فال امروز خود لذت ببرید. با ما همراه باشید.

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه فروردین

نسبت به خطرات هوشیار و گوش بزنگ باشید، گاهی خیلی زود به دیگران اعتماد می کنید و به آنها میدان می دهید. به عبارت دیگر دوست را از دشمن تشخیص نمی دهید و مار در آستین می پرورانید. در تصمیم هایتان راسخ تر و محکم تر باشید، از طعنه و توطعه حسودان و رقیبان باکی نداشته باشید. به سلامت خود بیشتر توجه کرده و از پرخوری اجتناب کنید.

یادتان باشد قبل از ترک منزل به سمت محل کار، زمانی را صرف چک کردن شیوه ی لباس پوشیدن خود کنید و اطمینان حاصل کنید که آیا لباس مناسب به تن کرده اید یا خیر. ممکن است بعضی ها بگویند که لباس برای آدم ارزش نمی آورد، اما به عقیده ی من کاملاً اشتباه است. دنیای کار و تجارت تا حد زیادی روی این مسئله می چرخد. اگر مثل یک فرد موفق لباس بپوشید، دیگران هم مثل یک فرد موفق با شما برخورد می کنند. پس در شیوه ی لباس پوشیدن تان تجدید نظر کنید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اردیبهشت

زود به زود نظر خود را تغییر ندهید، اگر می خواهید کاری را شروع کنید، اول پیرامون آن تحقیق و با دیگران مشورت کنید تا ناچار به تغییر نظرتان نشوید. ساده دلی با ساده لوحی فرق دارد. شما گاهی به مرز دومی نزدیک می شوید، باید برای آن فکری بکنید. تحمل و صبر تا اندازه ای که به حیثیت و شخصیت شما لطمه ای وارد نکند خوب است وگرنه افراد فرصت طلب از آن سوء استفاده می کنند.

یادتان باشد مثل برنده ها بیندیشید .
رفتار خود شخص نقش بزرگی در موفقیتش دارد. دیدگاهتان نباید هیچگاه مثل انسان های شکست خورده باشد. خوب است که پیشرفت ها و دستاوردهایی که در راه آنها تلاش می کنید را برای خود مجسم کنید. همیشه نیمه ی پر لیوان را ببینید. مردم هم همیشه از افراد موفق تبعیت می کنند نه منفی بافان.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه خرداد

خود محور بودن باعث می شود شخصی از شما برنجد. خواستن توانستن است، پس اراده کنید و توقع نداشته باشید یک شبه به مقصود برسید. در اختلافات خانوادگی وارد نشوید و در کاری که به شما ارتباطی ندارد دخالت نکنید، چون به دردسر می افتید. دهن بین نباشید و به حرف سخن چینان اعتنایی نکنید. کاری را شروع کرده اید، آن را به اتمام برسانید. به اندازه پولی که دارید هزینه کنید. ولخرجی نکنید.

یادتان باشد جزئی از یک گروه باشید.
موفقیت اکثر اوقات یک کار گروهی است. یک گلزن در فوتبال هیچوقت به تنهایی نمی تواند موفقیت کسب کند. با همکاری و مساعدت اعضای مختلف یک گروه، موفقیت به دست می آید. اگر در یک گروه کار می کنید، تا جایی که می توانید مسئولیت ها و کارهای خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید و از دیگران نیز همین انتظار را داشته باشید. در این حالت است که موفق خواهید شد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه تیر

از اینکه زیر بار مسئولیت بروید می ترسید، این شیوه کم کم شما را به آدمی گوشه گیر و تنها تبدیل خواهد کرد، قدر دوست با وفای خود را بدانید و زیاده خواه نباشید. بدبینی را از خود دور کنید. گاهی اگر نه بگویید هیچ اتفاقی نمی افتد، اینکه بخواهید همه را از خودتان راضی نگه دارید محال است. ذهن تان را درگیر چیزهای جزیی نکنید تا بتوانید به آرامش برسید!

یادتان باشد پویشگر باشید.
کسی که شکار کردن بلد باشد، می داند که می تواند منتظر شکار در جایی مخفی شود اما هیچوقت چیزی شکار نکند. قانون شکار این نیست. باید از مخفیگاه بیرون آیید و خودتان به دنبالش بروید. در مسائل کاری نیز وضع به همین منوال است. منتظر تکلیف نمانید. خودتان به دنبال کار باشید. در خود انگیزه ایجاد کنید و به دنبال پروژه های جدید باشید و از هیچ چیز هراسی به دل راه ندهید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مرداد

از عشق ها و دوستی های یک طرفه بپرهیزید، برای اینکه در دل دیگران جای پیدا کنید، نیاز به تایید همه حرفهای دیگران نیست. به این ترتیب استقلال خود را زیر سوال می برید، آدمها را خاکستری ببینید و بدانید همانطور که شما کامل نیستید، آنها هم نیستند. در مورد نیت مهمی که در سر دارید حتما مشورت کنید و از اینکه علم و دانش خود را با سوال کردن کامل کنید، خجالت نکشید.

یادتان باشد احساسات خود را به روشنی بیان کنید.
وقتی همه ی قدم ها را به دقت بردارید، تنها چیزی که ممکن است مانع رسیدن شما به موفقیت شود، مهارت های ارتباطی است. خود را در یک جلسه ی کاری تصور کنید. رئیستان از شما نظر خواهی می کند. شما دقیقاً می دانید که چه باید بگویید تا مشکل حل شود، اما در بیان آن عاجزید. صدای تان و کلمات تان هیچکدام یاری نمی کنند. اینجاست که همه کم کم از شما دوری می کنند. پس یاد گرفتن مهارتهای ارتباطی یکی از اصول اولیه است.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه شهریور

همه چیز را در حد ایده آل خواستن شما را افسرده می کند. با آنچه دارید شاد باشید و برای رسیدن به چیزهای دیگر به شرطی که رنگ و بوی حرص و طمع به خود نگیرد، تلاش کنید. گذشت شما را کوچک نمی کند، بنابراین از خطاهای کوچک شخصی در اطرافتان بگذرید و اشباهاتش را مدام به رویش نیاورید. دست و دلبازی شما زبانزد خاص و عام است و این عالی است به شرط آن که برای روز مبادا هم پس اندازی داشته باشید.

یادتان باشد همیشه نتیجه را در ذهن داشته باشید.
هر کاری که انجام می دهیم، قطعاً دلیلی دارد. و برای رسیدن به نتیجه ای مشخص است که همه ی این کارها را انجام می دهیم. در محل کار هم باید همین طور باشد. هر کار ناخوشایندی هم که مجبور به انجامش هستید را با در نظر گرفتن نتیجه و هدف تان به دقت انجام دهید. این به شما انگیزه هم می دهد.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه مهر

به خانواده تان بیشتر احترام بگذارید و از حل کردن مشکلات شان شانه خالی نکنید.از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید. در جمع خوش اخلاق باشید و خود را جدای از دیگران ندانید. در امور مالی سنجیده و دقیق باشید تا ضرری متوجه تان نشود. قولی به کسی دادید، به آن عمل کنید. ممکن است بر سر مطلبی ساده زود عصبی شوید و در لحظه تصمیم بگیرید که به نفع تان نیست. از تصمیمات عجولانه دوری کنید.

یادتان باشد بدانید چطور پشت تلفن صحبت کنید.
مهم نیست کار شما چه باشد، تلفن همیشه یکی از مهمترین ابزارها بوده است. حتی از کامپیوتر هم مهم تر است چون وسیله ای است که با آن ارتباط برقرار می کنیم. کسی که آنطرف خط است باید اطمینان یابد که شما دقت و توجه لازم را به او دارید. هنگام صحبت کردن با تلفن از خوردن و آشامیدن و آدامس جویدن خودداری کنید

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آبان

مشکلات را باید یکی پس از دیگری حل کنید و از سختی راه گله نکنید. از بی مهری شخصی رنجیده اید او به زودی متوجه اشتباه خودش می شود و به سوی تان بر می گردد. تواضع و مردم داری شما دلیل محبوبیت تان هست و این کم سرمایه ای نیست. بیشتر به پدر و مادر خود توجه کنید و نیازهای آن ها را برطرف کنید.

یادتان باشد منظم باشید.
هنگام کار کردن روی یک پروژه، قدم به قدم همه ی مراحل را به دقت طی کنید. برای کار خود طرح و برنامه داشته باشید. اگر قسمتی از کار را ندیده بگیرید، مطمئناً کارتان به نتیجه نخواهد رسید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه آذر

پیشاپیش و بدون سند و دلیل قضاوت کردن به نفع شما نیست. کم کم همه چیز روشن خواهد شد. برای تک تک موفقیتهایتان ارزش قائل شوید. به زودی یکی از دوستان قدیم را ملاقات می کنید. گذشته گاهی شما را اذیت می کند و دوست دارید از آن فرار کرده و به گوشه ای پناه ببرید، اما فرار کردن راه حل شما نیست، سعی کنید گره های کور که در گذشته ایجاد شده اند و سوتفاهم های احتمالی را برطرف کنید، اگر نیاز به طلب بخشش هست، این کار را بکنید تا بتوانید بار گذشته را از روی دوش خود بردارید.

یادتان باشد انتقاد نکنید.
گروهی از مردم فقط برای ایراد گرفتن از سایرین زندگی می کنند. شما اینطور نباشید، اگر در کار کسی ایرادی مشاهده کردید، مثل یک معلم به او گوشزد کنید. کسی را مسخره نکنید و بیش از حد شکایت نکنید. و زمانی هم که کاری شایسته ی ستایش است، تحسین کنید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه دی

دهن بینی را کنار بگذارید. زود عصبانی شدن و رک گویی دردی را از شما دوا نمی کند، بلکه شخصی را از شما می رنجاند. آدم کینه ای نیستید فقط همه چیز بر سر زبان تان هست، این روز ها بهتر است کنترل زبانتان را بدست بگیرید. از تند روی های خود پشیمان می شوید و درصدد جبران آن بر می آیید که البته بی فایده هست.

یادتان باشد مودب باشید.
سعی کنید در برخورد با دیگران همیشه مودب و مشتاق و علاقه مند باشید. مردم درمورد ما با نحوه ی برخوردمان با آنها قضاوت می کنند. خوش خلق باشید و رفتارتان را اصلاح کنید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه بهمن

مطالعه و ورزش را در برنامه ى روزانه خود بگنجانید. اگر آینده نگر باشید، زندگی تان نظم و ترتیب بهترى به خود می گیرد. از شکست دیگران عبرت بگیرید و جزءِ کسانى نباشید که حتما باید سرشان به سنگ خورد تا دریابند کارى به نفع شان نیست. در کارى خیر، پیشقدم شوید.

یادتان باشد هر از گاهی مسئولیت مشکلی را بر عهده گیرید.
افراد در برخورد با مشکلات دست پاچه می شوند. بهترین راه حل برای از بین بردن این مشکل این است که هر از چند گاهی مسئولیت برطرف کردن یک مشکل را بر گردن بگیرید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه اسفند

زندگی تلخی و شیرینی را با هم دارد شما باید در هر دو مرحله منطقی باشید. یعنی نه ایمان از کف بدهید و نه سرمست و از خود بی خود شوید. رفتن به سفر حال شما را بهتر می کند. برای خانوادتان بیشتر وقت بگذارید و توجه و محبت تان را آنها دریغ نکنید. در مسایل مالی دقت بیشتری داشته باشید و به فکر روز مبادا هم باشید.کینه ها را کتار بگذارید. با دلخوری زندگی را بر خودتان دشوار نکنید.

یادتان باشد با انتقادات دیگران از شما به خوبی برخورد کنید.
وقتی کسی از شما انتقادی می کند، ابتدا ببینید منبع معتبری دارد یا خیر. راحت است که انتقاد را ندیده بگیرید و پیش خود بگویید طرف حسود بود. اما خوب است که گهگاه خودمان را همانطور که دیگران می بینند ببینیم. روی انتقادات دیگران فکر کنید و توصیه ها را نادیده نگیرید.

فال روزانه,طالع بینی روزانه,سایت فال روزانه,فال روزانه 2

فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فال روزانه شنبه ۱۰ تیر ۹۶ و طالع بینی روزانه


برچسب‌ها: فال, فال روزانه, فال امروز, فال روز, فال فردا...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 14 تير 1396 ساعت: 3:24