شخصیت شناسی چهره از روی فرم لب ها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شخصیت شناسی چهره از روی فرم لب ها

لب‌ های قلب شکل
زنانی با لب‌های قلب شکل رمانتیک و احساساتی‌اند و دارای حس فریبندگی هستند. آن‌ها بسیار خلاق، پرانرژی و باهوش و تیزهوش هستند. همچنین لب‌های قلب شکل نشان‌دهنده‌ی خودرأیی و اراده‌ قوی هستند.

لب‌ های باریک و نازک
زنانی با لب‌های باریک تااندازه‌ای تمایل به غیراجتماعی بودن دارند. آن‌ها بسیار مستقل‌اند و سعی دارند بگویند شرایط تحت کنترل آن‌ها است. همچنین آن‌ها آرزوها و انگیزه‌های بسیاری دارند و می‌توانند بهتراز حد انتظار باشند. آن‌ها همچنین دارای جنبه‌های احساسی و مراقبتی هستند.

لب‌ های پهن
لبخندهای وسیع نشان‌دهنده‌ی شخصیت پرانرژی و خوش‌برخورد است. این مشخصه آن‌ها را بسیار اجتماعی نشان می‌دهد، بنابراین آن‌ها تمایل به داشتن دوستان بسیاری دارند. آن‌ها خودرأی هستند و رهبران خوبی می‌شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند کمال‌گرا باشند.

لب‌ های پر
لب‌های پر نشان‌دهنده روحیه‌ی مهربان و پرورشی است. به این دلیل زنانی با لبان پر، مادران خوبی می‌شوند. زنی با لبان پر قوی و بی‌پروا است. آن‌ها دوستان خوبی دارند و گفته می‌شود هرچه لب پرتر باشد آن زن احساساتی‌تر است.

لب‌ های گرد
زنانی با لب‌های گرد پرجاذبه و جسور هستند. آن‌ها قوی و بی‌پروا هستند و از خطر کردن ترسی ندارند. به این دلیل، آن‌ها موفقیت‌ها و شکست‌های بزرگی را به دست می‌آورند. آن‌ها همچنین شخصیت فریبنده و اغواکننده‌ای دارند.

لب‌ های متعادل
این لب‌ها کاملاً پهن یا باریک نیستند بلکه تا حدودی صاف هستند. کمان‌های بالای لب درواقع هیچ بالا (رأس) و پایینی (شیب) ندارند اما بااین‌حال نقصی هم ندارند. لب‌های گلدیلاک نشان‌دهنده افراد غیر مهیج و آرام است. زنانی با لب‌های گلدیلاک محتاط‌اند و شریک‌های خوبی هستند.

لب‌ های با مرکز گوشتالو
زنانی با لب‌های که وسط آن گوشتالو است از اینکه در مرکز توجه باشند لذت می‌برند. آن‌ها اجراکنندگان (بازیگران) ذاتی‌اند و نیازمند توجه بسیاری هستند. به این دلیل، ایجاد ارتباط با آن‌ها هیجان‌انگیز و دشوار است.

شخصیت شناسی از روی چشم,چهره شناسی از روی لب,روانشناسی چهره

چهره شناسی و شخصیت شناسی چهره از روی فرم لب و رنگ چشم


برچسب‌ها: شخصیت شناسی, شخصیت شناسی چهره, چهره شناسی
+ نوشته شده در  جمعه نهم تیر ۱۳۹۶ساعت 17:48  توسط ادمین  | 
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 14 تير 1396 ساعت: 3:24

close
تبلیغات در اینترنت